czwartek, 17 kwietnia 2014

Tym razem Real górą!Królewscy świętują Puchar Hiszpanii!

Wczoraj odbył się mecz Realu z Barceloną.Nie było to zwykłe Gran Derbi,albowiem o Puchar Hiszpanii.Zwycięzca mógł być jeden.Ostatecznie wygrał Real Madryt,1:2.Jednak mecz był emocjonujący.Między innymi na wyrównanie tuż pod koniec meczu miał szanse młody Brazylijczyk,zapewne wszystkim znany-Neymar.Jednak piłkarz trafił w słupek,po czym piłka odbiła się i trafiła wprost w 'koszyk' tzw Świętego Ikera.Pierwszą bramkę dla Królewskich strzelił Di Maria,ta druga należała do Gareth'a Bale.Wykonał on świetny rajd pomiędzy Katalończykami po czym wpakował piłkę do siatki.Było co oglądać.Do siatki Realu Madryt trafił Marc Bartra.Moim zdaniem pierwsza połowa należała zdecydowanie do RM.W drugiej Barca trochę się 'obudziła' ale jednak to Real miał minimalną przewagę.Jednak obie drużyny dawały z siebie wszystko.Wielkim nieobecnym tego meczu był Cristiano Ronaldo,a w ekipie Barcelony zabrakło m.in.Pique.
Bez wątpienia widok rywala z Pucharem Króla bolał całą drużynę FCB a także ich kibiców.Ale to jest piłka.Jeden zwycięża,drugi musi przegrać.Nawet wtedy kiedy daje z siebie 100%.
Osobiście,jestem zadowolona ze zwycięstwa Realu,ponieważ to im kibicuję,uważam że jak najbardziej zasłużyli na ten Puchar. :)
Cristiano mówi podobnie; Moi koledzy zagrali znakomity mecz i zasłużenie wygrali. Byli lepsi od Barcelony i jestem z nich naprawdę dumny.
A oto kilka zdjęć,radość Królewskich.
 Na zdjęciu razem z Zidane *-*

Magia Xabi'ego :D

Święty Iker,radość przy odbiorze Pucharu

To był zdecydowanie dzień Bale!Książe Walii już na dobre zadomowił się w Realu!
A tutaj jeszcze kilka fotek z gry.
 Ney,z pewnością zapamięta ten mecz na długo.

To nie był idealny występ Leo.

Hala Madrid!;)
zdj;via facebook
cytat;wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz